O Klubie

Ogólnopolski Klub Nissana „Nissan Zone” oficjalnie rozpoczął swoją działalność 8 grudnia 2009.
Ideą założenia Klubu była wymiana informacji o użytkowaniu i eksploatacji samochodów marki Nissan a także spotkania Klubowiczów.

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy działalności do przedsięwzięcia dołączyło blisko tysiąc użytkowników, wybrane zostały drogą głosowania logo oraz nazwa Klubu. Ruszyła grupa Klub Assistance- czyli wszelka pomoc na drodze i nie tylko ze strony Klubowiczów danego regionu. Powołany został Performance Garage, czyli specjalny dział o modyfikowaniu aut zarówno ulicznych jak i off roadowych. Podstawowym sposobem komunikacji klubowiczów jest forum, na którym znaleźć można wiele informacji na temat napraw, typowych usterek, części zamiennych, serwisów i wiele innych ciekawych informacji dotyczących modeli Nissana. W każdym rejonie naszego kraju odbywają się cykliczne spoty organizowane przez klubowiczów. Klubowicze spotykają się również na różnego rodzaju wspólnie organizowanych imprezach. Imprezy te odbywają się w klubach czy pubach ale również w terenie … np kuligi, grille i ogniska. Opiekę nad forum sprawują moderatorzy, dbający o porządek i poprawność merytoryczną wypowiedzi użytkowników.
Do klubu serdecznie zapraszamy każdego kto poszukuje informacji lub może podzielić się wiedzą na temat danego modelu Nissana, kto ma ochotę spędzić czas w miłej atmosferze wraz z innymi miłośnikami aut marki Nissan na organizowanych cyklicznie spotkaniach lokalnych lub na corocznym zlocie ogólnopolskim.

Dołącz do nas! Zapraszamy.