Cobra N+ Juke 20 grudnia, 2011

Niemiecka Cobra specjalizuje się w tuningu japońskich samochodów. Oto pomysł tej firmy na przeróbki do popularnego małego samochodu crossovera – Nissana Juke’a. Nissan Juke to popularne auto wśród klientów – na tyle popularne, że Nissan postanowił zbudować jego supersportową wersję Juke-R. Cobra N+ nie jest tak ekstremalna, ale warto zwrócić na nią uwagę. Co więcej, to, co robi tuner, jest przeznaczone do wszystkich wersji silnikowych.
Sztandarowym produktem Cobry są zestawy rur. Do Juke’a pakiet ten nie jest bardzo rozbudowany, ale też nie niewielki: składa się z przedniej rurowej osłony i rurowych progów ze stopniami. Średnica rur zastosowanych do osłonięcia przodu Nissana wynosi 60 mm, a tych z boku wozu 80 mm. Przednia osłona może być dodatkowo wyposażona w diody LED pracujące jako światła do jazdy dziennej lub światła dalekosiężne.
Tuner daje też możliwość instalacji części układu wydechowego. Chodzi o podwójną końcówkę rury wydechowej oraz tylny tłumik, dzięki którym auto będzie brzmiało bardziej sportowo.
Ostatnim punktem tuningu Juke’a są 19- lub 20-calowe felgi. Mniejsze nazwano B26, a większe Sahara. I jedne, i drugie mają szerokość 8,5 cala. Opony na 19-calowych felgach mają rozmiar 235/40 R19, a na 20-calowych – 255/30 R20.

Źródło: pgd.pl

Komentarze zablokowane.