II ZLOT NISSANzone.pl 2011 20 kwietnia, 2011

Odkąd NISSANzone.pl zaczął funkcjonować stało się jasne, że nieodłącznym elementem życia klubowego staną się ogólnopolskie zloty. Klubowicze z całej Polski po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się poza forum dyskusyjnym. Poza celem typowo poznawczym, głównym powodem organizowania ogólnopolskich zlotów jest rozrywka, przyjemność obcowania z innymi miłośnikami aut marki Nissan oraz oderwanie się od codziennych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy Klubowiczów na II Ogólnopolski Zlot NISSANzone.pl, który odbędzie się w okolicach Chojnic (woj. pomorskie) w dniach 23-26.06.2011 r. – od czwartku (Boże Ciało) do niedzieli. W trakcie Zlotu organizatorzy zapewniają masę atrakcji takich jak:
– Zostanie udostępnione lotnisko do zabaw motoryzacyjnych. W trakcie pobytu na lotnisku rozegrane zostaną konkurencje takie jak: wyścigi równoległe, próba sprawnościowa na specjalnie przygotowanym na tą okazję „odcinku specjalnym”, pomiar mocy na przenośnej hamowni podwoziowej, troleje.
– W trakcie pobytu w ośrodkach: Stałym punktem każdego zlotu jest ognisko, na którym objadamy się pysznymi kiełbaskami i smażonymi pieczarkami. Do tego cała masa rozweselających napojów podlana dużą dawką doskonałego humoru. Przewidujemy również mecz piłki nożnej, atrakcje dla najmłodszych, jak również inne atrakcje i niespodzianki?

Więcej informacji pod adresem: http://nissanzone.pl/viewtopic.php?t=5176

Sponsorzy Zlotu:

DETAILER.PL – Kosmetyki samochodowe

BOCA MOTORS – Serwis i modyfikacje pojazdow

NKSCHODY.PL – Schody drewniane

 

Komentarze zablokowane.