Nissan GT-R wystąpił w Top Gear Live 14 listopada, 2010

MPH The Prestige & Performance Motor Show z udziałem Top Gear Live odbył się w londyńskim Earl’s Court w dniach 4-7 listopada. W ramach tegorocznego Top Gear Live, Nissan GT-R wystąpił w roli legendarnego japońskiego potwora, w stylizowanym na mangę, ulicznym wyścigu – widowiskowym starciu z rywalami.

Sekwencja była częścią 80-minutowego pokazu z udziałem trzech prezenterów Top Gear – Jeremy’ego Clarksona, Richard Hammonda i Jamesa Maya.

Poniżej przedstawiam fragmenty wyścigu:

http://www.youtube.com/watch?v=XWg82QVM7KQ http://www.youtube.com/watch?v=P5PX4uWYn5Q

W wyścigu połączono dynamikę akcji i emocje rodem z mangi z mocą, hałasem, kolorem i dymem spod opon Nissana GT-R. To był jeden z najatrakcyjniejszych elementów show. Na zewnątrz MPH The Prestige & Performance Motor Show jak co roku miało miejsce stoisko Nissana na którym, pojawiły się nieokiełznane sportowe Nissany 370Z Coupe i Roadster napędzane wysokoobrotowym silnikiem V6, GT-R (jeszcze w specyfikacji 2010), oraz model Juke.

http://www.youtube.com/watch?v=qFTuroaOOMQ

Galeria zdjęć z MPH The Prestige & Performance Motor Show znajduje się pod adresem:  http://s180.photobucket.com/albums/x171/mimier0284/MPH%20Show%2007112010

Autor: mimier

Komentarze zablokowane.