Nissan na Tokio Auto Salon 2011 23 grudnia, 2010

Na styczniowych  targach w Tokio  Nissan zaprezentuje m.in usportowionego (stylistycznie) Juke, Leaf Aero Style Concept, a przede wszystkim 355-konnego 370Z oraz wyścigowego GT-R RC. Nissan, we współpracy z firmą Autech Japan oraz firmowym tunerem NISMO, przygotował wyjątkowe wersje swoich modeli.

Autech Japan pokaże trzy samochody. Bolero, znany u nas jako Micra, wyróżnia się bardzo dużym wlotem powietrza. Elgrand Rider Premium, w Ameryce zwany Quest, oraz Serena Rider to stunignowane…vany. Tego typu pojazdy rzadko przerabia się w Europie, w Japonii to powszechna praktyka.

NISMO zaprezentuje nowy wyścigowy model GT-R RC, ekstremalną wersję Nissana GT-R, która w 2010 brała udział w japońskiej serii Super GT, a także 370Z z silnikiem podkręconym do 355 KM.

Ponadto, Nissan przedstawi na Tokyo Auto Salon zestaw akcesoriów zewnętrznych do Juke’a, które będą oferowane w europejskich i amerykańskich salonach. Wisienką na torcie jest przerobiony…elektryczny Nissan Leaf, zwycięzca Car of the Year 2011. Samochód na prąd dostanie futurystyczny body-kit i takież felgi z lekkich stopów.

Żródło: moto24.tv

Komentarze zablokowane.