Nissan wprowadza model NV200 z nadwoziem-chłodnią 12 września, 2011

Od września gama Nissana NV200 zostanie wzbogacona o kolejną odmianę nadwoziową. Na wybranych rynkach europejskich cieszący się uznaniem furgon Nissana będzie oferowany z nadwoziem-chłodnią.
Chłodnicze zabudowy kubaturze 2,2 m3 do Nissana NV200 powstają w zakładach znanej firmy Gruau SA w Martorell (Hiszpania). Poszczególne opcje umożliwiają skonfigurowanie nadwozia stosownie do potrzeb różnych użytkowników, w szczególności z branży cateringowej (półki, zwykłe i wzmacniane podłogi pośrednie, aluminiowe listwy przypodłogowe, podłogi wodoodporne…).
Nissan wprowadza model NV200 z nadwoziem-chłodnią – NissanChłodnie na podwoziu Nissana NV200 są wyposażone w agregaty chłodnicze dostarczane przez firmy Carrier lub Diavia.
Wyjątkowo kompaktowe wymiary zewnętrzne NV200 w połączeniu z dużą kubaturą wnętrza i ładownością sprawiają, że ten model dostawczego Nissana doskonale sprawdza się przy rozwożeniu świeżych produktów spożywczych w mieście. Zwrotny i elegancki NV200 sprawnie porusza się po wąskich uliczkach i mieści się nawet na parkingach z niskimi stropami.
Nissan NV200 jako Van Roku 2010 to znakomita propozycja dla klientów poszukujących dużej przestrzeni ładunkowej zamkniętej w kompaktowym nadwoziu” – powiedział Sebastien Danvel, Dyrektor Marketingu ds. Pojazdów Dostawczych i Ciężarowych w europejskim oddziale Nissana. „Dzięki włączeniu do naszej oferty nadwozia-chłodni Nissanem NV200 zainteresują się także te firmy, które muszą przewozić towar w atmosferze kontrolowanej – dodał Danvel.

Źródło: motonews.pl

Komentarze zablokowane.