Seksapil to broń Nissana Juke 25 czerwca, 2011

Nissan Juke zwyciężył w 18, corocznym plebiscycie Samochód Roku 2011 według magazynu Playboy w kategorii „Auto z seksem”. Zwycięstwo zostało oficjalnie ogłoszone podczas uroczystej Gali Playboya w dniu 13 czerwca w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.
Nagrodę w imieniu Firmy Nissan odebrał Maciej Klenkiewicz, Dyrektor polskiego oddziału Nissan Sales Central & Eastern Europe, a dziękując za przyznane wyróżnienie, powiedział: Powszechnie wiadomo, że Nissan jest ekspertem od crossoverów. Qashqai jest najlepiej sprzedający się, Qashqai+2 najbardziej funkcjonalny, Murano najbardziej oryginalny – nie mamy nic przeciwko temu, by Juke był najseksowniejszy.
W uzasadnieniu jury, które przyznało temu małemu, miejskiemu crossoverowi oryginalny tytuł „Auto z seksem 2011” czytamy: Jest mały, zadziorny i świetnie wygląda. Juke zasłużył na nasze uznanie także dlatego, że niewiele konkurencyjnych aut daje kierowcy taką frajdę z jazdy. Ma w sobie to „coś”, co my, playboye, nazywamy seksapilem. Ten Nissan to ładne i fajne auto, po prostu.
Juke nie tylko dołączył w październiku 2010 do rodziny crossoverów Nissana jako młodszy brat bardzo popularnego modelu Qashqai, ale także zdobywając nagrodę Playboya, znalazł się wraz z modelami Qashqai (kategoria „Znak Czasów”, rok 2007), Navara (kategoria „Auto dla Twardziela”, rok 2006) i GT-R („Auto dla Twardziela”, rok 2008) w zaszczytnym gronie laureatów tego plebiscytu.
Źródło: motonews.pl

Komentarze zablokowane.